معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی منطقه یک شهرداری کرمان خبر داد:


استفاده از ۳۷ تن آسفالت برای ترمیم معابر گلزار شهدا

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی منطقه یک شهرداری کرمان گفت: به‌منظور برگزاری هرچه بهتر پیاده‌روی اربعین، محدوده گلزار شهدای کرمان، معابر این محدوده، با استفاده از ۲۱ تن آسفالت، ترمیم، لکه‌گیری و آسفالت شد.
به‌ گزارش کِرنا، محمدرضا یحیی‌زاده، خدمت‌رسانی شایسته به زائران مرقد مطهر سردار دل‌ها در ایام اربعین را از وظایف ویژه عوامل حوزه معاونت متبوع خود در منطقه یک شهرداری کرمان برشمرد و گفت: زیرسازی محدودۀ موکب بزرگ گلزار شهدا در مسیر‌پیاده‌روی نیز از دیگراقدامات است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا