معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:
آمادگی شهرداری کرمان برای جذب سرمایه‌گذار در حوزۀ حمل‌ونقل شهری

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از آمادگی این نهاد برای ارایۀ پروژه‌های حمل‌ونقل شهری به سرمایه‌گذاران خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، در پنل تخصصی حمل‌و‌نقلِ همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان گفت: بخش خصوصی در کرمان، پیش‌تر در حوزۀ معدن و کشاورزی سرمایه‌گذاری کرده، اما در این همایش موضوعات مربوط به حمل‌ونقل درون‌شهری را نیز مدنظر قرار داده‌ایم.
وی افزود: مطالعات جامع حمل‌ونقل شهر کرمان در سال ۹۰ انجام شده است؛ بنابراین، بازنگری این مطالعات را آغاز کردیم که تا ۲۲ ماه آینده به پایان می‌رسد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا