معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:


*روکش آسفالت خیابان «شهید فتحعلی‌شاهی» به متراژ 8000 مترمربع*

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از روکش آسفالت خیابان «شهید فتحعلی‌شاهی» به متراژ 8000 مترمربع خبر داد.
مهدی نیکویی، افزود: در ادامه، خیابان‌های «شهید اخلاقی»، «نماز»، «کمیل»، «شهید مفتح» و «آسیاباد جنوبی» نیز پس از استعلام از اداره‌های آب، برق و گاز، روکش آسفالت خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه سالانه مبالغ هنگفتی صرف نگهداری آسفالت سطح شهر می‌شود، خاطرنشان کرد: تلاش داریم با جلوگیری از حفاری‌های بی‌مورد و مدیریت حفاری‌های اجتناب‌ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان‌ها و معابر عمومی جلوگیری کنیم… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا