معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان خبر داد:


صدور مجوز تطبیق وضع 461 نیروی قراردادی شهرداری کرمان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان، از صدور مجوز تطبیق وضع 461 نیروی قراردادی شهرداری کرمان توسط کمیته طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگری شهرداری‌های استان در ماه جاری خبر داد.
به گزارش کِرنا، وحید خطیبی، با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه در کارکنان شهرداری به‌دلیل خدمت‌رسانی مستمر این قشر به شهروندان گفت: ساماندهی وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری‌ در جهت ایجاد انگیزه و ارائه خدمات مطلوب‌تر از اهمیت بسزایی برخوردار است.
وی با اشاره به تبدیل وضعیت 461 نیروی شهرداری از قراردادی به تطبیق وضع گفت: طی پنج سال گذشته به‌دلایل مختلف تغییر نوع قرارداد این نیروها به تعویق افتاده است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا