معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان تشریح کرد:


اقدامات حوزه رفاهی شهرداری در شش‌ماهه نخست سال‌جاری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، اقدامات حوزه رفاهی شهرداری در شش‌ماهه نخست سال‌جاری را تشریح کرد.
به گزارش کِرنا، وحید خطیبی، از انعقاد تفاهم‌نامه خرید اقساطی و تخفیف با ۱۵ فروشگاه، پنج شرکت بیمه، چهار باشگاه ورزشی، هشت مرکز آموزشی و یک مرکز مشاوره در شش ماه نخست سال‌جاری، در راستای ارتقای سطح رفاهی پرسنل شهرداری خبر داد.
وی، یکی از اولویت‌های مهم معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان را رسیدگی به امور رفاهی کارکنان شهرداری کرمان دانست و گفت: در شش‌ماهه نخست سال‌جاری، گام‌های مهمی در حوزه رفاهی برای کارکنان شهرداری برداشته شده است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا