معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان:


وضعیت استقرار نیروی انسانی در شهرداری کرمان ساماندهی می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان گفت: وضعیت استقرار نیروی انسانی در شهرداری کرمان به‌زودی ساماندهی خواهد شد.
به گزارش کِرنا، وحید خطیبی، در جلسه هم‌اندیشی درخصوص دستورالعمل جدید نقل و انتقال نیروی انسانی شهرداری که با حضور معاونان برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق، رؤسای سازمان‌ها و مدیران حوزۀ معاونت برنامه‌ریزی برگزار شد، ضمن اشاره به وجود ایراد در چرخۀ جابه‌جایی نیروی انسانی در شهرداری کرمان، افزود: پس از رصد چندماهۀ چرخۀ جابه‌جایی، به این نتیجه رسیدیم که این چرخه منجر به بهبود بهره‌وری در شهرداری کرمان نخواهد شد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا