معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان خبر داد:


سامانه داخلی نظارت بر پرداخت حقوق نیروهای شرکتی راه‌اندازی شد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، از راه‌اندازی سامانه نظارت بر پرداخت حقوق نیروهای شرکتی خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، گفت: تسریع در پرداخت حقوق نیروهای شرکتی مورد تأکید اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوده؛ به همین جهت، سامانه‌ای به‌منظور پیگیری روند پرداخت حقوق کارکنان شرکتی طراحی شده است.
وی افزود: تمام مناطق و سازمان‌های شهرداری مکلفند اطلاعات مربوط به وضعیت پرداخت حقوق نیروهای شرکتی را در این سامانه ثبت کنند… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا