معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان:


نگاه معاونت برنامه‌ریزی «تحولی» است

پنجمین دورهمی پژوهش‌محور شهرداری کرمان، با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، و معاونان و مدیران حوزه معماری و شهرسازی شهرداری کرمان برگزار شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، با بیان این‌که این جلسات، دستاوردهای بسیار خوبی برای حوزه معاونت برنامه‌ریزی دارد، گفت: برگزاری جلسات دورهمی موجب می‌شود خلأ ارتباطی موجود بین سطوح مختلف شهرداری برطرف شود و با شنیدن صحبت‌ها و دغدغه‌های همه مسئولان و کارشناسان در برنامه‌ریزی‌ها و بودجه‌ریزی سالانه از این دغدغه‌ها کاسته شود.
وحید خطیبی ادامه داد: تمام نکات مهمی که در این جلسات مطرح می‌شود، توسط اداره مطالعات و پژوهش، مکتوب و…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا