معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان خبر داد:بازدید از مراکز نوآوری با هدف تعامل بیشتر و تحقق اهداف شهرداری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان گفت: بازدید از مراکز نوآوری با هدف تعامل بیشتر، تحقق اهداف و سیاست‌های شهرداری در حوزۀ نوآوری، ادامه خواهد داشت.
به گزارش کرمان‌آنلاین، وحید خطیبی، در حاشیۀ بازدید شهردار کرمان از مرکز نوآوری «آوا پرداز»، با اشاره به راه‌اندازی مرکز نوآوری و خلاقیت شهرداری کرمان، هدف از این اقدام را برقراری ارتباط نزدیک شهرداری با حوزه‌های مرتبط با خلاقیت و نوآوری در سطح شهر دانست و افزود: مهم‌ترین مأموریت این حوزه، شناسایی مسایل و مشکلات شهری است.
وی با بیان اینکه بعضی از مشکلات شهری تبدیل به چالش شده‌ا‌ند .

♦️

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان خبر داد:*بازدید از مراکز نوآوری با هدف تعامل بیشتر و تحقق اهداف شهرداری*معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان گفت: بازدید از مراکز نوآوری با هدف تعامل بیشتر، تحقق اهداف و سیاست‌های شهرداری در حوزۀ نوآوری، ادامه خواهد داشت.به گزارش کرمان‌آنلاین، وحید خطیبی، در حاشیۀ بازدید شهردار کرمان از مرکز نوآوری «آوا پرداز»، با اشاره به راه‌اندازی مرکز نوآوری و خلاقیت شهرداری کرمان، هدف از این اقدام را برقراری ارتباط نزدیک شهرداری با حوزه‌های مرتبط با خلاقیت و نوآوری در سطح شهر دانست و افزود: مهم‌ترین مأموریت این حوزه، شناسایی مسایل و مشکلات شهری است.وی با بیان اینکه بعضی از مشکلات شهری تبدیل به چالش شده‌ا‌ند .♦️

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا