معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان خبر داد:


فراهم شدن امکان ارسال و پیگیری غیرحضوری نامه در شهرداری کرمان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان، از فراهم شدن امکان ارسال و پیگیری غیرحضوری نامه‌ها در شهرداری کرمان در راستای خدمات میز خدمت الکترونیکی خبر داد.
به گزارش کِرنا، وحید خطیبی افزود: در حال حاضر، امکان ارسال و پیگیری نامه‌ها بدون واسطه توسط شهروندان از طریق میز خدمت الکترونیکی فراهم شده است.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند بدون واسطه از طریق میز خدمت الکترونیکی، نامه خود را ثبت کرده و به دبیرخانه واحد مورد نظر ارسال کنند…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا