معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان:

90 درصد واحدهای شهرداری تحت پوشش سیستم مکانیزه حمل‌ونقل قرار گرفت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان گفت: 90 درصد واحدهای شهرداری کرمان تحت پوشش سیستم مکانیزه مدیریت حمل‌ونقل قرار گرفت.
به گزارش کرمان‌آنلاین، وحید خطیبی، با اشاره به نصب و راه‌اندازی سیستم مکانیزه مدیریت حمل‌ونقل در شهرداری کرمان، این اقدام را گامی مؤثر در نظم‌بخشی به فرایند به‌کارگیری خودروها در شهرداری دانست.
وی افزود: در فاز اول، تمام خودروهای استیجاری شهرداری کرمان تحت پوشش قرار گرفتند و به مرور تمام ناوگان سبک و سنگین حمل‌ونقل شهرداری، ازطریق این سامانه مدیریت خواهد شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا