معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان خبرداد:

💠کسب چهار رتبه برتر کشوری هجدهمین جشنواره الگوها ی برتر تدریس توسط معلمان کرمانی

✅معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان از کسب چهار رتبه برتر کشوری هجدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس توسط دبیران دوره دوم متوسطه نظری استان خبر داد.

✅به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان اصغر پارسا با اعلام این خبر افزود: مریم نایب لی در بخش تجربیات موفق درس زمین شناسی و انسان و محیط زیست رتبه اول کشوری و در بخش پوستر درس زمین شناسی، انسان و محیط زیست رتبه دوم کشوری را در هجدهمین دوره الگو های برتر تدریس کسب کرد.

✅وی از کسب رتبه سوم کشوری تجربیات برتر درس ادبیات فارسی توسط دبیر کرمانی طاهره برفه ای خبر داد و افزود: زهرا سالاری دیگر دبیر کرمانی نیز در محور غیر حضوری درس ادبیات فارسی رتبه سوم کشوری دبیرخانه فناوری را به خود اختصاص داد.

✅پارسا با بیان اینکه یکی از مهمترین مأموریت های آموزش و پرورش، ایجاد توانایی حل مسئله، آفرینندگی، خلاقيّت و ابتکار در دانش آموزان است گفت: با ایجاد این توانایی ها می توان دبیران را جهت برخورد با شرایط گوناگون زندگی و مواجه شدن با موقعيیت های جدید آماده كرد و ایجاد این توانایی ها از طریق آموزش و استفاده از روش های تدریس فعال ميسر می شود.

✅اصغر پارسا خاطر نشان کرد: شيوع بيماری كرونا و تغيير رویکرد از آموزش های حضوری به آموزش در بستر فضای مجازی با طراحی و استفاده از شبکه آموزشی دانش آموزان )شاد(، لزوم توسعه شایستگی های حرفه ای معلّمان به ویژه در زمينه آشنایی آنها با آموزش های الکترونيکی را برجسته تر نمود.

✅معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در شرایط حاضر با ارائه آموزش ها به صورت تركيبی «حضوری و مجازی» معلّمان با بهره گيری از فناوری های دیجيتالی فرآیند یاددهی-یادگيری را در مسير عالی ترین اهداف آموزش و پرورش قرار داده اند.

✅اصغر پارسا افزود: عوامل مؤثر بر این روند به وسيله روش های علمی و برگزاری جشنواره الگوهاي تدريس برتر با مشاركت حداكثری معلمان مورد بررسی قرار می گيرد؛ تا متناسب با فضا، امکانات، محتوا و تجهيزات موجود، الگوهای مناسب و قابل استفاده در شرایط موجود را شناسایی نموده و با ارائه آنها به سایر همکاران گامی مؤثر در جهت كيفيت بخشی به آموزش برداشته شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا