مصدومیت ۷ نفر در پی واژگونی سمند در محور بردسیر به سیرجان

رئیس اورژانس کرمان از واژگونی سمند در کیلومتر ۴۵ محور بردسیر به سیرجان خبر داد و گفت: در این تصادف ۷ نفر مصدوم شدند.

سید‌محمد صابری رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ‌از واژگونی سمند در کیلومتر 45 محور بردسیر به سیرجان خبر داد و اظهار داشت: در این تصادف 7 نفر مصدوم شدند.

وی ادامه داد: ساعت 11:07 امروز شنبه هجدهم شهریور ماه بعد از دریافت گزارش واژگونی سمند در کیلومتر 45 محور بردسیر به سیرجان سریعاً 2 تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، گفت: در پی این حادثه 7 نفر مصدوم شدند که بعد از رها سازی و اقدامات درمانی مناسب توسط تیم‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان قائم (عج) بردسیر منتقل شدند.

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه شامل یک نوزاد یک ماهه، یک زن و یک  مَرد 35 و 39 ساله و یک دختر و سه پسر 6 الی 18 ساله هستند، افزود: حال عمومی تمامی مصدومان این حادثه مساعد گزارش شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا