مصدومیت نوجوان راوری در چهارشنبه سوری

رئیس اورژانس کرمان از مصدومیت یک نوجوان ۱۴ ساله راوری در اثر انفجار مواد محترقه در منزل خبر داد.

دکتر سید محمد صابری گفت: در یکی از حوادث دلخراش چهارشنبه سوری، نوجوان ۱۴ ساله در منزل در راور، دچار سوختگی خفیف و پارگی سطحی ناحیه دست و لاله گوش شد.

وی افزود: این نوجوان در حال تکان دادن شیشه‌ای حاوی باروت تفنگ ترقه‌ای و گوگرد کبریت بود که ناگهان شیشه منفجر شد.

رئیس اورژانس کرمان تصریح کرد: وی که از ناحیه مچ دست، دست، لاله گوش و دور چشم دچار سوختگی و پارگی‌های سطحی شده و تاری دید داشت به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) راور منتقل شد.

دکتر صابری با اشاره به ترمیم شدن لاله گوش و آسیب‌های سطحی ناحیه دست، از انتقال وی به بیمارستان شفا به علت تاری دید با تشخیص پزشک جراح و پس از پایدار شدن وضعیت عمومی خبر داد

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا