مشکلات پروژه کارخانه آرد کهنوج قابل حل هست

به گزارش روابط عمومی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، در جلسه ذیل کارگروه رفع موانع تولید که با حضور روسای بانک کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و به منظور بررسی مشکل کارخانه آرد کهنوج در محل اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان برگزار شد، با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال ” تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” توسط رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: باید در جهت حمایت تولید داخل و اشتغال زایی در منطقه، مشکلات همه واحدهای تولیدی به صورت جهادی و در چهارچوب قانون رفع گردد.

مسلم مروجی فرد با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع پیش روی آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است، افزود: رونق تولید و اشتغال زایی جز برنامه های اولویت دار این کارگروه بشمار می رود.

وی با اشاره به اینکه پروژه کارخانه آرد کهنوج در حال حاضر با مشکلاتی مواجه است که قابل حل هستند، بیان داشت: هدف از تشکیل این جلسه، حل مشکلات کارخانه آرد کهنوج و رفع موانع پیش روی این واحد تولیدی است.

مسلم مروجی فرد با اشاره به لزوم همکاری و تعامل دستگاه های مختلف در رفع مشکلات واحدهای تولیدی، گفت: برای رفع مشکل کارخانه آرد کهنوج با همکاری بانک کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، پیشنهادها و راهکارهایی ارائه شده است که گزارش آن نیز برای استاندار به عنوان رئیس کارگروه رفع موانع تولید جنوب کرمان ارسال خواهد شد.

وی از تاثیر کارگروه رفع موانع تولید در رونق تولید و افزایش اشتغال زایی در جنوب کرمان یاد کرد و گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان فقط در یک سال دولت مردمی آیت الله رئیسی 46 مصوبه داشته که حدود 90درصد از این مصوبات اجرایی شده اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا