مشارکت شهرداری در پیاده‌روی جاماندگان اربعین با نصب ۱۱۵ بنر راهنمای مسیر و برپایی ۲۵ موکب،

معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان، گفت: نصب ۱۱۵ بنر راهنمای مسیر و برپایی ۲۵ موکب در مسیر پیاده‌روی اربعین از «امامزاده محمد» تا گلزار شهدا، از اقدامات شهرداری کرمان جهت برگزاری بهتر این رویداد مردمی بوده است.
به گزارش کِرنا، محمد ایلاقی، ضمن قدردانی از حضور پرشور شهروندان کرمانی در پیاده‌روی جاماندگان اربعین با عنوان پویش «هر خانواده یک موکب»، به اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در برگزاری این پویش اشاره کرد.
وی با اشاره به نصب ۱۱۵ بنر راهنمای مسیر مزین به تصویر شهدا در مسیر «امامزاده محمد» تا گلزار شهدا، افزود: ۲۵ موکب جهت پذیرایی از زائران در طول این مسیر برپا شد…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا