مسئول آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شهرداری کرمان خبر داد:


انجام 883 مورد آزمایش تعیین تراکم و استحکام لایه‌های زیرسازی معابر شهر

مسئول آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شهرداری کرمان، از انجام 883 مورد آزمایش تعیین تراکم و استحکام لایه‌های زیرسازی معابر شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مجتبی صادق‌زاده گفت: باتوجه به دغدغه معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان جهت انجام صحیح و باکیفیت پروژه‌های عمرانی شهر، کنترل کیفیت پروژه‌ها و انجام آزمایش‌های لازم از طریق این آزمایشگاه، به‌طور مستمر در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه تمام پیمانکاران شهرداری و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری موظفند قبل از انجام هر مرحله از پروژه‌های خود ازجمله زیرسازی معابر و آسفالت، با آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شهرداری هماهنگ کنند… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا