مرد رفسنجانی ناجی سه بیمارپیوندی شد

اعضای بدن مرد ۴۴ ساله رفسنجانی به سه بیمار در کرمان زندگی مجدد بخشید.

کبد و دو کلیه زنده یاد حمید رضا پور اکبر آبادی ۴۴ ساله به سه بیمار، زندگی دوباره بخشید. 

 پیمان کارنما مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت:  دو کلیه زنده یاد حمید رضاپور اکبرآبادی ۴۴ ساله اهل و ساکن رفسنجان که در اثر بیماری دچار مرگ مغزی شده بود، دیروز در بیمارستان افضلی پور کرمان  به یک آقای ۵۹ ساله و یک خانم ۵۴ ساله پیوند زده شد و کبد وی نیز برای پیوند به شیراز منتقل شد.

وی افزود: وی در تاریخ ۱۵ خرداد جاری در پی بروز بیماری به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل و متاسفانه با توجه به تلاش‌های کادر درمان دچار مرگ مغزی شده که پس از تایید مرگ مغزی  و  رضایت اهدای عضو از خانواده مراحل پیوند عضو انجام شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا