مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان خبر داد:


🔹 استانداردسازی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی ۱۳۰۰ کلاس درس در استان کرمان

▪️به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان رضا هدایتی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان در حاشیه‌ی سی و ششمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور در رابطه با محورهای پنج‌گانه‌ی این اجلاس بیان داشت: سند تحوّل بنیادین آموزش و پرورش به عنوان مهم‌ترین سند بالادستی در نظام تعلیم و تربیت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. سازمان نوسازی مدارس نیز به عنوان یکی از نهادهای وابسته به وزارت آموزش و پرورش بی‌شک توجه ویژه‌ای به این سند دارد.

▪️وی افزود: اجرایی نمودن زیرنظام «تامین فضا، تجهیزات و فنّاوری» در سند تحوّل بنیادین آموزش و پرورش بر عهده‌ی ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها قرار گرفته است.

▪️هدایتی ادامه داد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری که بارها بر اهمیت اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تاکید و از تاخیرهای به وجود آمده در اجرای این سند گلایه فرموده‌اند، ما در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان به عنوان یکی از مجریان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تمام تلاش خود را معطوف به اجرایی کردن هرچه‌سریع‌تر این زیر نظام کرده‌ایم تا بتوانیم بخشی از تاخیرهای به وجود آمده در دولت‌های پیشین را نیز جبران کنیم.

▪️او اضافه کرد: دولت مردمی و مجموعه‌ی وزارت آموزش و پرورش در یک سال اخیر نشان داده است که برای اجرای دقیق این سند و عمل به منویات مقام معظم رهبری و رسیدن به اهداف تمدن جهانی اسلامی و الگوی مکتب امام خمینی، عزمی جدی و جهادی دارد.

▪️رضا هدایتی افزود: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان در همین راستا و بر اساس اهداف زیرنظام «تامین فضا، تجهیزات و فنّاوری» در هفته‌ی دولت و همچنین شروع سال تحصیلی جدید به ترتیب تعداد 19 مدرسه با 180 کلاس درس از محل اعتبارات ملی و همچنین مشارکت خیرین محترم مدرسه ساز تحویل آموزش و پرورش استان خواهد داد.

▪️مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان اذعان داشت: همچنین سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تعداد 1300 کلاس درس در استان کرمان تا مهرماه استاندارد سازی خواهد شد و سیستم‌های حدود 400 کلاس درس نیز تعمیر شده‌اند.

▪️هدایتی افزود: علاوه بر این تعداد 79 چشمه سرویس بهداشتی در مدارس فاقد امکانات در دست ساخت است که تا ابتدای مهرماه تکمیل و تحویل مدارس استان خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا