مدیر کل فرودگاه‌های استان کرمان:

هر هفته ۱۵۰۰ صندلی پروازی در فرودگاه کرمان اضافه می‌شود 

جزینی زاده گفت: بالغ بر ۱ هزار و ۵۰۰ صندلی در هفته به تعداد صندلی‌های پروازی فرودگاه مرکز استان کرمان اضافه می شود.

علی جزینی زاده با اشاره به حضور شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی، ماهان، زاگرس، کاسپین، وارش به‌صورت برنامه‌ای و شرکت‌های هواپیمایی آسا جت، پارس ایر، آتا و… به‌صورت غیر برنامه‌ای گفت: با پیگیر‌های انجام شده شرکت هواپیمایی کاسپین نسبت به برقراری ۲ پرواز هفتگی در مسیر کرمان مشهد مقدس و بالعکس و همچنین ۴ پرواز برنامه‌ای هفتگی علاوه بر پرواز قبلی در مسیر مهرآباد کرمان و بالعکس اقدام کرده است.

وی با اشاره به نوع پرواز‌های ورودی به استان بیان کرد: پرواز‌های در نظر گرفته شده از نوع بوئینگ B ۷۳۳ و MD بوده که بخش دیگری از نیاز‌های جدی مردم را پوشش می‌دهد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان از اضافه شدن بالغ بر ۱ هزار و ۵۰۰ صندلی در هفته به تعداد صندلی‌های پروازی فرودگاه مرکز استان خبر داد و بیان داشت: برابر هماهنگی و پیگیری به عمل آمده از سوی استاندار اقدامات خوبی برای برقراری پرواز‌های داخلی و خارجی صورت گرفته که مشروح آن متعاقبا از سوی روابط عمومی این اداره کل و استانداری به استحضار مردم ، مسئولان  و اصحاب  رسانه خواهد رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا