مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

⬅️
🔻٢۴٠٠ درخواست مردمی در اولین روز از فعالیت میز خدمت مردمی در شهرستان جیرفت، سفر ریاست جمهور به استان کرمان دریافت و بررسی شد.

◀️ نماینده تام الاختیار وزیر در اولین روز فعالیت میز خدمت مردمی در شهرستان جیرفت از دریافت و بررسی  ٢۴٠٠ درخواست مردمی خبر داد و گفت : ٧٠٠ درخواست مردمی تا کنون ثبت سامانه سامد شده است.

♦️به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، “سید مجتبی هاشمی” هدف از  تشکیل میز خدمت را  پاسخ به سوالات مراجعین در حوزه آموزش و پرورش در حاشیه سفر رئیس جمهور به استان‌ها دانست.*

🔻نماینده تام الاختیار وزیر آموزش و پرورش در  شهرستان جیرفت، اظهار داشت: در اولین روز پاسخگوی به درخواست های مردم در میز خدمت در شهرستان جیرفت بیش از  ٢۴٠٠ نفر مراجعه کننده داشتیم که مشکلات و درخواست های آنها به صورت حضوری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

🔻 هاشمی افزود: تمامی درخواست های مراجعه کنندگان میز خدمت مردمی سی و یکمین سفر استان ریاست جمهوری به استان کرمان در سامانه سامد ثبت و مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه بررسی درخواست و شکایات مطرح شده به اطلاع ذی‌نفعان خواهد رسید.

🔻مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما مسولان هستند، اظهار کرد:  پاسخ به مطالبات مردمی از اهداف تشکیل میز خدمت در سفر رئیس جمهور به استان‌ها است که ما بخش مربوط به آموزش و پرورش را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

🔻نماینده تام الاختیار وزیر آموزش و پرورش در میز خدمت مردمی شهرستان جیرفت سفر ریاست جمهوری به استان کرمان، افزود: ملاقات حضوری در شهرستان جیرفت با استقبال گرم مردم صورت گرفت .

🔻بر پایه این گزارش ” سید مجتبی هاشمی ” مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت به همراه پریمی، مدیر کل دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری، احمدرضا مهاجری نژاد مشاور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر،  در روز جمعه ٢۱ مرداد ماه ١۴٠١ از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ پاسخگوی مراجعین در حوزه آموزش و پرورش خواهند بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا