مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

⭕پیش بینی تحصیل حدود ۱۲ هزار دانش آموز در مدارس عشایری استان کرمان

⭕مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در جمع کارکنان حوزه ستادی آموزش و پرورش استان کرمان آموزش و پرورش و پرورش عشایری را میدان کار جهادی و انقلابی دانست و افزود: پیش بینی می شود در سال تحصیلی آینده حدود ۱۲ هزار دانش آموز در مدارس عشایری استان تحصیل کنند.

✅ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان رضا رضایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش عشایری مصداق عینی عدالت آموزشی و از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

✅وی با بیان اینکه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت مدارس به ویژه مدارس عشایری در دورترین نقاط استان به اهتزاز درآمده و معلم تنها نماینده دولت در مناطق دوردست عشایری است.

✅رضایی از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک انسان تمام ساحتی و پرورش یافته مدارس عشایری نام برد و افزود: دانش آموزان مدارس عشایری شهید سلیمانی را الگوی خود قرار دهند و مدارس نیز نسبت به ترویج مکتب این شهید بزرگوار اقدام کنند.

✅مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به حضور موثر عشایر در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی و دفاعی گفت: آموزش و پرورش عشایری میدان کار جهادی است و در آموزش و پرورش استان هیچ تفاوتی بین دانش آموزان مدارس عشایری و سایر دانش آموزان وجود ندارد.

✅رضا رضایی عدالت محوری و نصیب برابر آموزشی را از مهمترین راهبرد های آموزش و پرورش استان دانست و افزود: ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی را در تمام مدارس مناطق استان در قالب قرارگاه جهادی عدالت آموزشی و نصیب برابر آموزشی دنبال می کنیم.

✅وی از اجرای پروژه مهر به عنوان مهمترین برنامه آموزش و پرورش نام برد و بر ساماندهی بهینه امکانات و تجهیزات آموزشی و ساماندهی واقعی نیروی انسانی تاکید کرد.

✅رضایی با اشاره جذب بیش از ۴۰ میلیارد تومان جهت بازسازی و ساخت سرویس های بهداشتی مدارس گفت: تجهیز و زیباسازی مدارس در قالب پروژه مهر جهت کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی و تسهیل فرآیند یاددهی یادگیری ضروری است.

✅مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان استفاده از بخاری نفتی در مدارس را ممنوع اعلام کرد و گفت: آمادگی جایگزینی بخاری نفتی با بخاری های استاندارد را داریم و اما در درصورت مشاهده از بخاری نفتی در مدارس با متخلفان برخورد می شود.

✅رضا رضایی با اشاره به درخواست حدود شش هزار فرهنگی استان در سامانه نقل و انتقالات در تابستان سال جاری گفت: عدالت محوری مهمترین راهبرد ما در زمینه نقل و انتقال فرهنگیان است و با نقل و انتقال بیش ۵۰ درصد این افراد موافقت شده است.

✅بر پایه این گزارش: نشست تخصصی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با کارکنان حوزه ستادی آموزش و پرورش عشایری استان برگزار شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا