مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری کرمان:


در حوزۀ پدافند غیرعامل، آمادگی و هماهنگی مردم با دستگاه‌های مسئول ضروری است

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری کرمان گفت: در حوزۀ پدافند غیرعامل، آمادگی مردم و هماهنگی و همکاری آن‌ها با دستگاه‌های مسئول، یکی از وظایف هر شخص و فرد مسئول در خانواده و جامعه است.
به گزارش کِرنا، محمدرضا عسکری، با تبریک هفته پدافند غیرعامل، به بحران‌های طبیعی مانند زلزله و سیل و بحران‌های غیرطبیعی و خطرآفرین که توسط افراد و عوامل آن‌ها‌ به وجود می‌آید، اشاره کرد و گفت: در شهر کرمان با توجه به اقلیم و جغرافیا، با چهار موضوع حاد ازجمله زلزله، سیلاب، فرونشست زمین و فرو ریختن ساختمان‌های ناایمن و ناپایدار مواجه هستیم.
وی ادامه داد: علاوه بر آن ممکن است با موضوعات خطرآفرین برای مردم مانند عوامل محیطی، عوامل انسانی، عوامل سایبری و یا عوامل بیوتروریست روبه‌رو شویم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا