مدیر بازرسی شهرداری کرمان خبر داد:


لکه‌گیری تمام معابر خیابان «مهدیه»/ راه‌اندازی مرکز فوریت‌های ۱۳۷ در منطقه یک

مدیر بازرسی شهرداری کرمان، از راه‌اندازی مرکز فوریت‌های ۱۳۷ در منطقه یک کرمان برای اولین بار به‌صورت پایلوت خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مرتضی هوش‌هویدا گفت: تک‌تک شهروندان می‌تواند از طریق ارتباط با مرکز فوریت‌های ۱۳۷ منطقه یک، طی تماس تلفنی با شماره ۱۳۷ یا استفاده از اپلیکیشن ۱۳۷ که بر روی سایت شهرداری قرار دارد، مسایل و خواسته‌های خود را درخصوص مسایل شهری گزارش و ثبت کنند تا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت، مورد پیگیری قرار گیرد.
وی تفاوت این مرکز فوریتی با سامانه ۱۳۷ را اختصاص یک اکیپ مخصوص پیگیری تحت نظارت بازرسی شهرداری ذکر کرد و ادامه داد: این طرح فعلاً به‌صورت آزمایشی در منطقه یک شهر کرمان اجرا می‌شود و…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا