مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان خبر داد: عملیاتی شدن صدور قبض تجمعی در سامانه مالیات تکلیفی پزشکان

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: صدور قبض تجمعی در سامانه مالیات تکلیفی پزشکان، عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان کرمان ، حمید زینل پور  با بیان اینکه در اجرای بند (ز) تبصره (6) قانون بودجه سال 1401 و متناظر آن، بند (ح) تبصره (6) قانون بودجه سال 1400 و دراستای سهولت پرداخت قبوض مالیات تکلیفی پزشکان، امکان صدور قبوض تجمعی در سامانه مالیات تکلیفی پزشکان پیاده سازی شده و از تاریخ بیستم اسفندماه سال گذشته، عملیاتی شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.  

وی افزود: از این پس، مراکز درمانی می‌ توانند با ثبت اطلاعات پرداخت پزشکان و با انتخاب عملیات صدور قبض تجمعی، بر اساس اطلاعات ثبت ‌نام پزشکان محترم و پراکندگی آن ها در ادارات امور مالیاتی سراسر استان ، نسبت به صدور قبوض تجمعی اقدام نمایند و به واسطه ابراز‌های پرداخت تعبیه شده در این سامانه نظیر پرداخت آنلاین از درگاه های مختلف، چک و … پرداخت این قبوض را انجام دهند.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان خاطرنشان کرد: پس از وصول مبالغ مندرج در قبوض تجمعی، به ازای هریک از پزشکان ثبت شده در این قبوض، مبلغ پرداختی به حساب هریک از پزشکان منظور خواهدشد؛ شرط ضروری جهت ثبت قبوض پرداختی به پرونده مالیاتی پزشکان، بهره ‌برداری از سامانه مالیات تکلیفی پزشکان و تکمیل عملیات پرداخت از طریق این سامانه، توسط مراکز درمانی خواهد بود.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا