مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان:فرصت های سرمایه گذاری استان را جدی بگیریم

❇️مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان در دیدار با دکتر شعرباف شهردار کرمان ،زینل پور مدیر کل امور مالیاتی استان و برخی مدیران و معاونین شهرداری،مالیاتی و اقتصاد و دارایی گفت: فرصتهای سرمایه گذاری استان از موضوعات بسیار مهم است و بایستی به آن توجه جدی شود.
❇️صادق سلطانی نژاد با اشاره به سامانه اطلس سرمایه‌گذاری استان گفت:دستگاههای اجرایی همچون برق،صمت ،اب و‌منطقه ای و دیگر دستگاه ها که توان سرمایه گذاری را دارند در این سامانه ،اطلاعات سرمایه گذاری را بارگذاری و ثبت نمایند.
❇️وی از شهردار کرمان نیز درخواست کرد ,فرصت های سرمایه گذاری در شهر کرمان را نیز در این سامانه بارگذاری و ثبت نمایند تا در این بخش مهم،برنامه ریزی اصولی و اساسی و جذب سرمایه گذار صورت گیرد.
❇️مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان از همکاری با شهرداری در خصوص مباحث مختلف سرمایه گذاری و اقتصادی گفت و تصریح کرد: با توجه به وصول مالیات و ارزش افزوده در این بخش ،ظرفیتها و پتانسیل خوبی برای شهرداری فراهم میشود.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا