مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان تاکید کرد:جذب دستگاههای اجرایی به صورت ۱۰۰ درصدی باشد

✅مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کرمان گفت: تمام تمرکز استان براین است که جذب دستگاهها به صورت ۱۰۰ درصدی باشد
✅به گزارش روابط عمومی اقتصاد و دارایی استان کرمان، صادق سلطانی نژاد در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، که با حضور دکتر فداکار استاندار کرمان، دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و دیگر اعضا برگزارشد گفت:باتوجه به اینکه امکان جابه جایی تخصیص وجود ندارد، تخصیص دستگاههای اجرایی عملیاتی شده است و بایستی دستگاهها جذب ۱۰۰ درصدی خویش اهتمام لازم را داشته باشند.
✅وی افزود : ۶۸۰ طرح جدید برای تبصره ۱۸ با مبلغ تسهیلات ۴۱۰ میلیارد تومان آماده شده است که برای ۱۳۷۶ نفر تعهد اشتغال ایجاد میکند
❇️در این جلسه چارچوب برنامه عملیاتی تحقق رشد اقتصادی استان در سال ۱۴۰۱ و بازنگری طرح جامع شهر بردسیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا