مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:


حصارکشی کارخانه بازیافت شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از حصارکشی کارخانه بازیافت شهرداری کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان آنلاین، مصطفی عسکری، با بیان اینکه از 25 سال پیش و از زمان احداث این کارخانه، هیچ اقدامی برای حصارکشی و حفظ امنیت کارخانه بازیافت انجام نشده بود، گفت: اکنون، حصارکشی کارخانه آغاز شده و حدود 40 درصد پیشرفت دارد.
وی افزود: با توجه به روند سرعت اجرای کار، پیش‌بینی می‌شود حصارکشی کارخانه بازیافت، اواسط مهرماه به پایان برسد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، هدف از این اقدام را حفظ حریم و تأمین امنیت کارخانه بازیافت شهرداری ذکر کرد و گفت: متراژ حصارکشی حدود 6000 مترمربع است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا