مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

دفن 10 هزار تن زباله، در سایت لندفیل شهرداری در آذرماه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از دفن 10 هزار تن زباله، در سایت لندفیل شهرداری کرمان در آذرماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار، مصطفی عسکری گفت: این میزان زباله جمع‌آوری و دفن‌شده، شامل زباله‌های خانگی و زباله‌های عفونی امحا‌شده از سطح شهر، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه این میزان زباله، به روش بهداشتی دفن شده است، ادامه داد: از شهروندان درخواست می‌کنیم در طرح «تفکیک زباله از مبدأ» با سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان همکاری کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان افزود: شهروندان می‌توانند از طریق سایت شهرداری کرمان، قسمت «کرمون‌من» اپلیکیشن «شمیز» را دانلود کرده و برای جمع‌آوری زباله‌های تفکیک‌شده، در طرح ثبت‌نام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا