مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:


نصب دوربین‌های پایش تصویری در «سایت لندفیل»

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از نصب دوربین‌های پایش تصویری در «سایت لندفیل» شهرداری خبر داد.
به گزارش کِرنا، مصطفی عسکری گفت: این دوربین‌ها به‌منظور حفاظت از سایت لندفیل، رصد ماشین‌آلات حمل زباله و بررسی ورود و خروج آن‌ها نصب شده است.
وی از نصب ۴۰ دوربین در سایت لندفیل خبر داد و افزود: این اقدام از یک ماه پیش شروع شده و تمام دوربین‌ها به‌صورت کامل نصب شده‌ است.
عسکری، با بیان اینکه تصاویر ضبط‌‌شده توسط دوربین‌های پایش تصویری، به سازمان مدیریت پسماند شهرداری لینک می‌شود، ادامه داد: حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای نصب دوربین‌های پایش تصویری هزینه شده است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا