مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:


تابلوهای راهنمای مسیر آستان «شاهزاده محمد علیه‌السلام» نصب شد

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: بیش از 80 مترمربع تابلوی راهنما در مسیر آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» نصب شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: به‌منظور راهنمایی و تعیین مسیر زائران آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام»، بیش از 80 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر منتهی به این امام‌زاده نصب شد.
وی خاطرنشان کرد: بعد از مشخص شدن نوع تابلوی موردنیاز و ارجاع به اداره فنی و اجرایی سازمان، با بررسی محل‌های موردنظر و جانمایی تابلوها روی نقشه و مشخص شدن تعداد تابلوهای لازم، کار طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای مسیر انجام شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا