مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:


افزایش کنترل مجوزهای ترافیکیِ پروژه‌های ساخت‌وساز

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از همکاری اجراییات مناطق پنج‌گانۀ شهرداری، جهت افزایش نظارت بر مجوزهای ترافیکی پروژه‌های ساخت‌وساز املاک و جلوگیری از سدمعبر خبر داد.
به گزارش کِرنا، مهدی طهماسبی، در حاشیۀ نشست با شهرداران و معاونان مناطق پنج‌گانۀ شهرداری کرمان که به‌منظور بهبود و روان‌سازی تردد در معابر در زمان ساخت‌وساز املاک برگزار شد، افزود: با توجه به اینکه ساخت‌وساز املاک موجب سدمعبر در مسیر حرکت عابران پیاده و خودروها می‌شود، باید معابر به‌صورت مکرر بازدید شود که این بازدیدها به لحاظ وسعت شهر و تعداد کم نیرو و خودروهای سازمان، بدون همکاری واحدهای اجراییات مناطق، دشوار است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا