مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری کرمان خبر داد:


نصب 200 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر کرمان

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 200 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر کرمان، نصب شده است.
به گزارش کِرنا، مهدی طهماسبی، با اشاره به ضرورت راهنمایی و آدرس‌دهی معابر شهر کرمان به گرشگران و همشهریان، به حضور زائران و گردشگران از سراسر کشور و دنیا برای زیارت مرقد مطهر «سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی» اشاره و بیان کرد: از ابتدای امسال و در راستای اقدامات سال گذشته، مشخص‌سازی و آدرس‌دهی مناسب از طریق نصب تابلوهای راهنما مسیر در معابر اصلی و مسیرهای منتهی به گلزار شهدا، در دستور کار قرار گرفته است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا