مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان خبر داد:


*پیاده‌سازی پروژۀ «پلتفرم یکپارچه ارائه سرویس‌های شهری»*

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان گفت: پیاده‌سازی پروژۀ «پلتفرم یکپارچه ارائه سرویس‌های شهری»، نمود عینی شهرداری الکترونیک است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، حیدر هادی‌زاده، در جمع شورای معاونان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان، افزود: مطالعات اولیۀ پروژه «پلتفرم یکپارچه ارائه سرویس‌های شهری» از سال 1398 آغاز شد و پس از طی مراحل قانونی و برگزاری مناقصه، قرارداد با شرکت پیمانکار منعقد شد و تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
وی تأکید کرد: این پروژه مهم‌ترین پروژۀ سازمان فاوا محسوب می‌شود… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا