مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری خبر داد:


*تولید 152 هزار تن آسفالت در چهارماه نخست امسال*

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از تولید 152 هزار تن آسفالت در چهارماه نخست امسال خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، میعاد آشورماهانی گفت: مجموع آسفالت تولیدشده در چهارماهه نخست سال‌جاری، 152 هزار تن بوده که از این مقدار، 5600 تن به مناطق و سازمان‌های وابسته شهرداری تحویل داده شده، و 146 هزار و 400 تن دیگر، به متراژ 84 هزار و 500 مترمربع، توسط سازمان عمران در معابر سطح شهر پخش و اجرا شده است.
وی با بیان اینکه تا پایان تیرماه، 199 هزار و 650 مترمربع از معابر نیز زیرسازی شده است، گفت: در این مدت، 2500 متر جدول‌گذاری و 1700 متر شیار ترافیکی توسط این سازمان اجرا شده است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا