مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری خبر داد:

اجرای لوپ و راستگرد تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار»

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از آغاز اجرای لوپ و راستگرد تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار» توسط این سازمان خبر داد.

به گزارشخبرنگار، قاسم بابایی گفت: از دیگر اقدامات در این خصوص می‌توان به جدول‌گذاری و آسفالت این محدوده اشاره کرد.

وی افزود: پیش از این تردد خودروها با مشکل مواجه بود و خودروهایی که از سمت بلوار «ابوالمهدی‌المهندس» حرکت می‌کردند، باید از شهرک «الله‌آباد» مسیر خود را ادامه می‌دادند که با اجرای این پروژه، مشکل تردد این خودروها حل خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا