مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان خبر داد:


آسفالت 10 هزار مترمربع از معابر شهرک «شهید همت»

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از آسفالت تعدادی از معابر شهرک «شهید همت» به متراژ 10 هزار مترمربع و با هزینۀ دو میلیارد و 500 میلیون تومان خبر داد.
به گزارش کِرنا، قاسم بابایی، افزود: فرعی‌های کوچۀ شماره 9، کوچۀ شماره 10 و فرعی‌های آن و کوچۀ شماره 17 شهرک «شهید همت» به متراژ 10 هزار مترمربع در حال زیرسازی و آسفالت است.
وی خاطرنشان کرد: کوچه‌های شماره 6 و 8 شهرک «شهید همت» نیز آسفالت شده است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا