مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان خبر داد:

اجرای نمای سنتی و تکمیل روشناییِ پل شهید بهشتی

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، از اصلاح نمای دیوارهای پل شهید بهشتی (سیدی) و تکمیل روشنایی این پل، خبر داد.

به گزارش خبرنگار، یدالله علیزاده افزود: با توجه به نزدیک شدن به سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، نمای دیوارهای جنب پل شهید بهشتی(سیدی) با سیمان‌ و کاهگل به سبک سنتی، زیباسازی شد.

وی خاطرنشان کرد: دیوارهای پل شهید بهشتی در مجاورت بزرگراه، نمایی نازیبا داشت که بیش از ۶۰۰ مترمربع از دیوارهای پل شهید بهشتی با سیمان و کاهگل به شکل سنتی و سبک قدیم کرمان با تلاش معاونت سیما و منظر، بهسازی و زیباسازی شد.

علیزاده ادامه داد: نورپردازی پل شهید بهشتی(سیدی) قبلاً ناقص اجرا شده بود که با همکاری واحد خدمات و تاسیسات و خرید لوازم موردنیاز، روشنایی آن تکمیل شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا