مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان خبر داد:


آماده‌سازی پردیسان قائم(عج) و گلزار شهدا برای اربعین حسینی(ع)

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان گفت: محدودۀ گلزار شهدا و مسیر زائران قبور مطهر شهیدان، به‌مناسبت اربعین حسینی(ع)، آماده‌سازی و ساماندهی می‌شود.
به گزارش کِرنا، یدالله علیزاده، با اشاره به اقدامات در حال انجام در محدودۀ گلزار شهدا و «پردیسان قائم(عج)» به‌مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی گفت: هم‌اکنون، با نظارت نیروهای معاونت حوزه فضای سبز سازمان و به‌کارگیری روزانه ۱۵ تا ۲۰ نفر از مددجویان (زندان با کار) اقداماتی برای پاک‌سازی این مجموعه در حال انجام است.
وی افزود: طبق قرارداد منعقد شده با بنیاد تعاون زندانیان، برای پاک‌سازی و… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا