مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان:


ضرورت چاره‌اندیشی جهت تأمین آب پایدار برای فضای سبز شهر کرمان

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، بر ضرورت چاره‌اندیشی جهت تأمین آب پایدار برای فضای سبز شهر کرمان تأکید کرد.
به گزارش کِرنا، یدالله علیزاده، با بیان اینکه سهم فضای سبز شهر کرمان از پساب فاضلاب، نادیده گرفته شده است، به نبود آب پایدار در شهر کرمان برای تأمین آب فضای سبز اشاره کرد و گفت: چاه‌های آب با توجه به توسعۀ شبکه فاضلاب، خشکسالی و تغییر اقلیم، در مدت کوتاهی خشک شده است؛ بنابراین، با واگذاری کامل فاضلاب شهر کرمان به شرکت «بوتیاصنعت»، فضای سبز به‌صورت جدی با مشکل کم‌آبی مواجه می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا