مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان:

راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی موقت ویژۀ گلزار شهدا

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی موقت ویژۀ گلزار شهدا و نصب هفت دستگاه هیدرانت و 12 شیر برداشت آب دفنی در مجموعۀ پردیسان قائم(عج) خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابراهیم بابایی، درخصوص فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان در راستای ایمن‌سازی محل‌های برگزاری برنامه‌های دهۀ مقاومت، با اشاره به عضویت ثابت این سازمان در کمیته تخصصی ایمنی مکتب حاج قاسم با مدیریت فرماندار کرمان، افزود: کارگروه تخصصی ایمنی و پیشگیری در سازمان آتش‌نشانی نیز تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه آتش‌نشانی موقت ویژۀ گلزار شهدا راه‌اندازی شده و گلزار شهدا به‌صورت امانی به خاموش‌کنندۀ دستی مجهز شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، با اشاره به بازدید ایمنی از گلزار شهدا و بازدید ایمنی از بیت‌الزهرا(س) توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی، از تجهیز بیت‌الزهرا(س) به خاموش‌کنندۀ دستی به‌صورت امانی خبر داد.

بابایی خاطرنشان کرد: از مهدیه مسجد صاحب‌الزمان(عج) و مجموعه پردیسان قائم(عج) نیز توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی، بازدید ایمنی انجام شده و جلسات متعددی با مدیریت گلزار شهدا درخصوص موارد ایمنی و موضوعات مربوط تشکیل شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان بیان کرد: هفت دستگاه هیدرانت (شیر برداشت آب) و 12 عدد شیر برداشت آب دفنی در مجموعۀ پردیسان قائم(عج) نصب شده است.

بابایی با اشاره به برگزاری جلسه با مدیریت مکتب حاج‌قاسم درخصوص موارد ایمنی مراسم سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، افزود: با کمیتۀ موکب‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته و شیوه‌نامۀ ایمنی برای موکب‌داران ارائه شده است.

وی ادامه داد: آموزش موکب‌داران جهت اجرای دستورالعمل ایمنی با هماهنگی کمیته موکب‌داران پیگیری شده و بروشور دستورالعمل ایمنی برپایی موکب به تعداد 150 عدد تهیه شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: دستورالعمل ایمنی جهت محل استقرار زائران پس از بازدید با هماهنگی کمیته اسکان صادر شده است.

بابایی با اشاره به برنامه‌ریزی و آموزش پرسنل سازمان پارک‌ها و هماهنگی جهت آموزش کارکنان و خادمان گلزار شهدا، افزود: از مساجد و حسینیه‌های محل اسکان معرفی‌شده توسط کمیتۀ ایمنی ستاد با هماهنگی کمیته اسکان، بازدید به‌عمل آمد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا