مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:

نجات ١٠٧ نفر در حوادث مختلف آبان‌ماه سال‌جاری توسط آتش‌نشانان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: در آبان‌ماه سال‌جاری، آتش‌نشانان کرمانی در ٣٢١ عملیات، ١٠٧ نفر از شهروندان را در حوادث مختلف نجات دادند.

ابراهیم بابایی افزود: در این مدت، ١۵٠ عملیات اطفای حریق و ١٧١ عملیات امداد و نجات در حوادثی که به‌دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت مسایل ایمنی در شهر کرمان اتفاق افتاد، انجام شد.

وی ادامه داد: از مجموع ١۵٠ حادثۀ آتش‌سوزی در ماه گذشته، ۵٨ مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، ٣۵ مورد مربوط به وسایل نقلیه، ١٨ مورد مربوط به منازل مسکونی، پنج مورد مربوط به مراکز تجاری، ٢٢ مورد مربوط به جنگل و درختان، دو مورد مربوط به اماکن دولتی، دو مورد مربوط به حریق انبارها و محل نگهداری کالا و ٨ مورد مربوط به تجهیزات شهری بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود: از مجموع ١٧١ عملیات امداد و نجات در مدت یادشده، ٣۵ مورد زنده‌گیری حیوانات خطرناک و آزاردهنده، ٢٨ مورد زنده‌گیری مارهای سمی و غیرسمی، ٣٠ مورد چیدن حلقه و قفل، ١۶ مورد امداد آسانسور، ١۴ مورد امداد تصادفات خودرویی، چهار مورد امداد و نجات از کوه و بلندی و مابقی مربوط به سایر موارد بوده است.

بابایی خاطرنشان کرد: در مجموع این عملیات‌ها ١٠٧ نفر از شهروندان نجات یافتند و ١٩ نفر نیز در حوادثی از قبیل تصادف و سقوط از بلندی، مجروح شدند.

وی، از ارائه آموزش‌های پیشگیری و آتش‌نشانی به ٢٢۴۶ نفر از شهروندان و دانش‌آموزان توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در آبان‌ماه خبر داد و افزود: در مدت یادشده، ٩۶ مورد، مشاورۀ ایمنی و ۵۶ مورد بازدید ایمنی نیز بنا به درخواست شهروندان انجام شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا