مدیرعامل جدید آب منطقه‌ای استان کرمان معرفی شد

آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان برگزار و حمید علیدادی‌سلیمانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان معرفی شد.

آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان صبح امروز با حضور مهدی دانشگر معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران و امیر حسن‌زاده، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان برگزار و حمید علیدادی سلیمانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان معرفی شد.

مهدی دانشگر، معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران در آیین با اشاره به مشکلات زیادی که در حوزه آب وجود دارد، اظهار داشت: ایران در منطقه خشک و نیمه خشک جهان واقع شده و میانگین بارندگی سالانه در کشور ما حدود 250 میلیمتر است.

وی با بیان اینکه میزان بارندگی در کشور یکسان نیست به طوری که میانگین بارندگی در یک استان 1800 میلیمتر و در برخی نقاط حدود 200 میلیمتر است، گفت: این عدم تناسب بارش کار مدیریت آب را با مشکل روبه‌رو کرده است.

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان اینکه به‌زودی مدل مصرفی کشور تغییر خواهد کرد، زیرا با این مدل مصرفی به جایی نخواهیم رسید، ادامه داد: همه اقشار جامعه به ویژه کشاورزان و صنعتگران باید توجیه شوند که این مدل مصرف اشتباه است.

وی با اشاره به اینکه نقطه اتکای استان کرمان، آب‌های زیرزمینی است و البته نگران فرونشست‌ها در برخی از نقاط کشور وجود دارد، گفت: همه مردم در مدیریت آب سهیم هستند و باید فرهنگ مصرف آب در کشور تغییر کند.

امیر حسن‌زاده، معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار کرمان نیز در این مراسم با بیان اینکه عدم مدیریت بهره‌وری آب یکی از مشکلات ما در این حوزه است، اظهار داشت: انتخاب مدیران از نیروهای درون سازمانی مسئله مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد و در بخش هایی از مناطق استان با کمبود نیروی کار مواجه هستیم.

حمید علیدادی سلیمانی، مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان نیز در این آیین با بیان اینکه وضعیت آب استان کرمان در شرایط خوبی نیست، گفت: حدود 580 میلیون مترمکعب حجم مخازن چهار سد استان در حال بهره‌برداری است.

وی با اشاره به اینکه پیگیری لازم برای انتقال آب از خلیج فارس به کرمان انجام می‌شود، افزود: پروژه‌ها و طرح‌های آبی استان در حال کار هستند و آب را به کرمان خواهیم رساند.

علی رشیدی، مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان نیز در این با بیان اینکه انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان، کرمان تشنه را به دریا متصل کرده است، ادامه داد: طرح جامع تامین آب شرب استان توسط شرکت آب منطقه‌ای کرمان تدوین شده است.

وی با بیان اینکه در 50 سال گذشته استان حدود 2.5 درجه گرمتر شده است و سرعت کاهش بارش‌ها افزایش زیادی داشته است، افزود: در استان کرمان باید دولت آب تشکیل شده و برای تکمیل زیرساخت‌های آبی تدابیری اندیشیده شود.

به گزارش تسنیم، در این آیین از زحمات 31 ساله علی رشیدی، مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان تقدیر شد و حمید علیدادی سلیمانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و منطقه ای استان کرمان معرفی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا