مدیرعامل بنیاد خیریه توسعه بناهای ماندگار شهرداری کرمان خبر داد:


سرعت‌بخشیدن به ساخت فاز دوم مجتمع آشیانه علی(ع) و مرکز درمانی جوادالائمه(ع)

مدیرعامل بنیاد خیریه توسعه بناهای ماندگار شهرداری کرمان، از سرعت‌بخشیدن به ساخت فاز دوم مجتمع خیریه «آشیانه علی(ع)» و مرکز درمانی «جوادالائمه(ع)» خبر داد.
به گزارش کِرنا، اسماعیل جهانشاهی، در حاشیۀ بازدید شهردار کرمان از مجتمع خیریه «آشیانه علی(ع)» و مجتمع خیریه تخصصی درمانی «جوادالائمه(ع)» گفت: ساختِ فاز اول مرکز نگهداری دختران بی‌سرپرست «آشیانه علی(ع)»، طی قراردادی در سال 91 در زمینی به متراژ 1044 مترمربع و زیربنایی به متراژ 1858 مترمربع آغاز شد و در سال 1393 به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: پس از بهره‌برداری از این مرکز، بیش از 25 دختر بی‌سرپرست در این مکان ساماندهی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا