محدودیت‌های ترافیکی روز اربعین در استان کرمان اعلام شد

رئیس پلیس‌راه استان کرمان با اشاره به برگزاری مراسم جاماندگان اربعین در ۱۰ مسیر در محورهای استان، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در این محورها خبر داد.

سرهنگ علی رضایی، با تسلیت ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: اربعین امسال مراسم جاماندگان اربعین در 10 مسیر در محورهای استان کرمان برگزار می‌شود که برای ایمنی هر چه بیشتر عزاداران محدودیت‌های و ممنوعیت‌هایی را در این محورهای اعمال خواهیم کرد.

وی با اشاره به راهپیمایی جاماندگان اربعین در محور کرمان – جوپار، گفت: از ساعت 5 صبح روز اربعین تا ساعت 13 این محور و تمامی مسیرهای منتهی به این آن کاملاً مسدود بوده و رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

رئیس پلیس‌راه استان کرمان، بیان کرد: کسانی که از سمت شهرستان‌های بافت، ارزوئیه، رابر و شهر نگار قصد سفر به مرکز استان را دارند باید از مسیر کارخانه فولاد و دو راهی بردسیر به سمت شهر باغین از محور بردسیر ادامه مسیر دهند.

وی افزود: کسانی هم که از روستای بهرامجرد و شهر گلزار و توابع آن قصد ورود به مرکز استان را دارند این محور از روی پل کارخانه لاستیک مسدود است و رانندگان باید مسیر خود به سمت شهر جوپار، کمربندی جنوبی به سمت کمربندی کرمان باغین را باید انتخاب کنند.

رضایی ادامه داد: رانندگانی که از سمت استان سیستان و بلوچستان و شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان کرمان قصد گذر از کمربندی جنوبی شهر کرمان را دارند به سمت شهرستان‌های رفسنجان و انار و استان یزد را دارند، این مسیر در روز اربعین از سمت میدان هفت باغ به سمت شهر جوپار مسدود بوده و باید از محور هفت باغ و از داخل شهر تردد کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا