مالکان وانت‌بار درون‌شهری جهت دریافت پروانۀ اشتغال رانندۀ خودرو اقدام کنند

سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان:
مالکان وانت‌بار درون‌شهری جهت دریافت پروانۀ اشتغال رانندۀ خودرو اقدام کنند

سرپرست سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان اعلام کرد: مالکان وانت‌بارهای درون‌شهری جهت دریافت پروانۀ اشتغال رانندۀ خودرو اقدام کنند.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی افزود: پیرو سهمیه‌بندی سوخت وانت‌بارها و پرداخت یارانۀ سوخت به مالکان وانت‌بارهای درون‌شهری، مالکان این خودروها جهت بهره‌مندی از سهمیۀ سوخت و یارانۀ نقدی لازم است علاوه بر پروانۀ فعالیت خودرو نسبت به دریافت پروانۀ اشتغال رانندۀ خودرو نیز اقدام کنند.
وی همچنین از مالکان خودروهای دیزلی درون‌شهری خواست قبل از پایان اعتبار پروانه‌های فعالیت و اشتغال خود نسبت به تمدید آن اقدام کنند تا با کاهش سهمیۀ سوخت دیزل مواجه نشوند.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا