لزوم همکاری شهروندان برای حفظ و نگهداری اموال عمومی

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان تأکید کرد:
لزوم همکاری شهروندان برای حفظ و نگهداری اموال عمومی

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان گفت: شهروندان هرگونه تخریب، سرقت و یا برخورد خودرو با المان‌های شهری را به سامانه «137» اطلاع دهند.
به گزارش کرمان‌آنلاین، علی کردی، با تأکید بر لزوم همکاری شهروندان برای حفظ و نگهداری اموال عمومی، گفت: کارگران شهرداری برای نصب المان‌ها و سایر مبلمان و تجهیزات شهری، زحمات زیادی را متحمل می‌شوند؛ بنابراین، از شهروندان می‌خواهیم در حفظ و نگهداری این تجهیزات کوشا باشند.
وی به صرف هزینه‌های زیاد برای خرید این تجهیزات اشاره و بیان کرد: متأسفانه بارها شاهد تخریب و سرقت داربست، لوله‌های داربست و دیگرتجهیزات شهری در سطح شهر هستیم… .

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا