فعالیت ۲ کارخانه آسفالت شهرداری کرمان با تمام ظرفیت

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضا‌های شهری شهرداری کرمان گفت: هر دو کارخانه آسفالت این دستگاه، با تمام ظرفیت شروع به کار کرده‌اند.

محمدباقر سلطانی، گفت: طبق دستور شهردار کرمان، در ادامه جهاد آسفالت و نیاز مناطق پنج‌گانه، به آسفالت و لکه‌گیری کوچه‌ها و معابر، هر دو کارخانه آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی فضا‌های شهری شهرداری، با تمام ظرفیت شروع به‌کار کرده‌اند.

وی تصریح کرد: با توجه به اجرای جهاد آسفالت معابر شهر کرمان و به منظور سرعت‌بخشی به آسفالت کوچه‌هایی که خودیاری را پرداخت کرده‌اند، تولید آسفالت سرعت می‌گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا