فعالسازی 5 معدن غیرفعال در جنوب کرمان

رئیس سازمان صمت جنوب کرمان از احیا و فعالسازی 5 معدن در جنوب کرمان از ابتدای امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: با تلاش و پیگیری های صورت گرفته در پایان سال گذشته در جهت احیا و فعالسازی معادن غیرفعال، 5 معدن از ابتدای امسال در جنوب کرمان فعال شد.

وی افزود: معادن احیا شده شامل 2 معدن کرومیت با ذخیره 16 هزار تن، 1 معدن منگنز با ذخیره 62 هزار تن، 1 معدن آهن با ذخیره 100 هزار تن در در شهرستان فاریاب و 1 معدن مس نیز با ذخیره 90 هزار تن در شهرستان جیرفت می باشد.

مسلم مروجی فرد تصریح کرد: احیاء دوباره این معادن برای 100 نفر به صورت مستقیم و برای 300 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی داشته است.

رئیس سازمان صمت جنوب کرمان با اشاره به مهمترین اقدامات انجام شده در بخش معدن در سال ۱۴۰۰ گفت: صدور 25 پروانه اکتشاف، 8 گواهی کشف و 5 پروانه بهره برداری معادن از دیگر اقدامات انجام شده بخش معدن در سال ۱۴۰۰ بوده است.

وی یادآور شد: جنوب کرمان 88 معدن با ذخیره قطعی بیش از 226 میلیون تن دارد که استخراج سالیانه آنها 2.5 میلیون تن است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا