فرمانده سپاه ثارالله کرمان اعلام کرد:

کاشت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار اصله نهال در کرمان

سردار نظری از کاشت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار اصله نهال در بیش از ۱۹ هکتار زمین در استان کرمان خبر داد و گفت: تا پایان سال نیز بیش از ۸ میلیون نهال کاشته می شود.

سردار نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم مشترک روز درختکاری نیرو‌های مسلح کشور که همزمان امروز در ستاد سپاه ثارالله کرمان برگزار شد، گفت: امروز ۱۵ اسفند ماه مصادف با فرمان تاریخی مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ برای کاشت یک میلیارد نهال در کل کشور است که این کار به صورت عملیاتی آغاز شد و با توجه به اینکه حجم کار بالا بود، به هر استان سهمیه‌ای داده شد و قرار شد که در طی ۴ سال این کار انجام شود.

وی با اعلام اینکه با توجه به رسالتی که سپاه دارد و فرمانِ فرمانده معظم کل قوا با همکاری و کمک جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، گروه‌های جهادی، همه اقشار بسیج و شبکه مردمی از ابتدای امسال جلساتی در این خصوص برگزار شد؛ عنوان کرد: امکان سنجی و نیازسنجی صورت گرفت و تولید بذر و نهال و در ادامه کاشت آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

سردار نظری تصریح کرد: تاکنون تولید و کاشت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار اصله نهال و بذر در بیش از ۱۹ هکتار زمین در استان کرمان انجام شده و قرار است با برآوردی که دوستان منابع طبیعی و جهاد کشاورزی انجام داده‌اند تا پایان سال نیز بیش از ۸ میلیون نهال و بذر را برای کاشت مهیا کنیم ودر سال آینده هم این کار ادامه خواهد داشت تاطی ۴ سال ما به عدد ۴۲ میلیون غرس نهال برسیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: کرمان، استان بزرگی است که خالی از بحث درخت و درختکاری است و ما برای تثبیت، ثمره دهی و سایر مسائلی که مربوط به درختکاری می‌شود تمام توان را گذاشتیم که کار انجام شود.

وی افزود: امروز هم به صورت نمادین در سپاه ثارالله استان به تعداد و به یاد شهدای حادثه تروریستی کرمان، درخت کاشته شد و در استان بیش از ۱۱۰ هزار نهال با تلاش مسئولان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی کاشته خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا